Koszyk 0

CORNEOTHERAPY – PEEL THERAPY CONCEPT

Zdumiewający program resurfacingu skupiony na przebudowie i remodelingu skóry.

Wskazania: objawy biologicznego starzenia się skóry – zmarszczki [mimiczne, grawitacyjne, utrwalone], również wokół oczu, utrata jędrności i elastyczności skóry, nierówna powierzchnia, szary koloryt, przebarwienia [pochodzenia: hormonalnego, posłonecznego, potrądzikowego], silnie zaznaczone fotostarzenie, blizny potrądzikowe, łojotok, rozszerzone pory, skóra zanieczyszczona

CZYM JEST CORNEOTHERAPY PEEL THERAPY CONCEPT?

► Pierwsza w Polsce linia zabiegowa do korneoterapii [stymulacji i odnowy skóry właściwej poprzez działanie na stratum corneum] z wykorzystaniem oryginalnego korneopeelingu [CorneoTherapy], który jest w 100% kompatybilny z ludzką skórą i doskonale przez nią tolerowany. Oparta na pionierskiej technologii resurfacingu z koncepcją kontrolowanej, chemiczno-medycznej przebudowy skóry, zapewnia intensywne działanie dostarczając zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych przy jednoczesnym braku podrażnień, bólu, stanów zapalnych i uszkodzeń skóry [które występują w silnych odczuciowo zabiegach eksfoliacyjnych jak TCA czy Płyn Jessneera]. Zabieg jest w pełni komfortowy także dla skóry neurowrażliwej.

Wyjątkowość zabiegu polega na synergicznym, 10-godzinnym uwalnianiu koktajlu alfahydroksykwasów [kwas glikolowy, kwas L-mlekowy, kwas cytrynowy] , betahydroksykwasów [kwas salicylowy] i kwasu dikarboksylowego [kwas azelainowy] zamkniętych w lamelarnym nośniku LWG z przyłączonymi kwasem L-askorbinowym, kwasem hialuronowym oraz Liftonin®-Xpert – inteligentnym wzmacniaczem kolagenu pozyskanym z soku liściowego południowoafrykańskiej rośliny medycznej bulbine frutescens, która rekalibruje równowagę między rozkładem i odbudową struktur skórnych. Nośnik LWG zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych, dzięki czemu stwarza możliwość stosowania kwasów bez powstawania odczynów zapalnych oraz wykazuje właściwości hydrofilowe i hydrofobowe ułatwiając jednolitą międzykomórkową penetrację substancji czynnych.

► Nieinwazyjna metoda, która poprzez zastosowanie w zabiegu spersonalizowanej terapii ukierunkowanej działa na szerokie spektrum problemów skórnych. Zabieg doskonały do opóźniania oznak biologicznego starzenia się skóry [spłycenia zmarszczek, uelastycznienia, pojędrnienia, zahamowania procesów miostarzenia] , pobudzenia procesów regeneracji, oczyszczenia i regulacji wydzielania sebum, wygładzenia i rozjaśnienia w przypadku skór z silnie zaznaczonym fotostarzeniem, przebarwieniami, zmianami trądzikowymi i potrądzikowymi.

► Pierwszy zabieg resurfacingu o tak wysokiej skuteczności, który można wykonywać całorocznie. Występuje w trzech wersjach: CorneoTherapy [Klasyczny] , CorneoTherapy Intense oraz Eye CorneoTherapy.


CORNEOTHERAPY – PEEL THERAPY CONCEPT  swoją skuteczność opiera na III etapach łączących kurację gabinetową z uzupełniającą pielęgnacją domową Medi-Cosmeceuticals [która rozpoczyna walkę z danym problemem, pielęgnuje i regeneruje a finalnie pogłębia efekty osiągnięte podczas gabinetowej terapii].

Obszary zabiegowe:  twarz, okolice oczu, szyja, dekolt, dłonie, plecy.

Seria: 2-6 zabiegów [w zależności od potrzeb i stanu skóry; w odstępach 10-14 dni]