Ultra Nourishing Cream 12 października 2020 – Kategoria: Essente

AŻ 35 SUBSTANCJI CZYNNYCH BIOLOGICZNIE
w tym glukonolakton, tripeptyd miedziowy, algi, witaminy, pofragmentowany kwas hialuronowy, aminokwasy,ATP – nukleotyd, wielofunkcyjny koenzym i molekularna jednostka w wewnątrzkomórkowym transporcie energii.

Ultra Nourishing Cream jest produktem kultowym, od którego wszystko się zaczęło. To crème de la crème pielęgnacji. Słynie z rozpieszczania skóry bogatą składowo formułą z jednocześnie ultra lekką, puszystą konsystencją oraz luksusowym opakowaniem air-less, które gwarantuje czystość mikrobiologiczną, stałe stężenia i ochronę składników aktywnych.
Swą korneo-mimetyczną strukturą naśladuje naturalną budowę skóry, dlatego posiada zdolność wtapiania się w nią biologicznie naprawiając uszkodzenia naskórka i bariery hydrolipidowej. Redukuje procesy zapalne, działa wyciszająco i stabilizująco. Aktywuje mechanizmy stałego samonawadniania skóry i transportu wody za sprawą technologii zwiększającej syntezę aquaporyn AQP3, tworzących w skórze sieć “wodociągów”. Zawarty w kremie tripeptyd miedziowy i koktajl aminokwasów to potężna broń w walce ze starzeniem – te aktywne związki wzmacniają i chronią przed negatywnym wpływem wolnych rodników, czynnikami zewnętrznymi oraz wypełniają przestrzenie między włóknami kolagenowymi, zapewniając spektakularne efekty anti-aging.
Ultra Nourishing Cream to arcydzieło.
Aplikując go, już pod palcami widzisz i czujesz jak skóra odzyskuje balans, jak znika przesuszenie, skóra nabiera blasku. Wiedząc co jest w składzie, poranny i wieczorny rytuał pielęgnacyjny będzie mistycznym przeżyciem.

Oczekuj:

olbrzymiej dawki nawilżenia, nawodnienia, odżywienia, głębokiej stymulacji skóry, działania przeciwzmarszczkowego, poprawy komfortu skóry wrażliwej i alergicznej oraz regeneracji [ dla skór podrażnionych kuracjami dermatologicznymi w przebiegu trądziku pospolitego i różowatego oraz inwazyjnymi zabiegami, podczas których dochodzi do uszkodzenia fizjologicznej bariery naskórkowej].

Rytuał pielęgnacyjny:

Rano i wieczorem oczyść skórę emulsją AHA Cleanser lub Micellar Solution 3in1. Ciepłą i wilgotną skórę otul Ultra Nourishing Cream wykonując delikatne ruchy masujące. Przy zaawansowanym problemie podrażnienia, przesuszenia, nadwrażliwości przed nałożeniem kremu zaaplikuj kilka kropel Moisture Cellular Booster.

Kliknij, by mieć Ultra Nourishing Cream na wyciągnięcie dłoni.