Intense Eye Cream 12 października 2020 – Kategoria: Essente

Dzięki Intense Eye Cream marka Essenté opanowała do mistrzostwa sztukę biointerwencyjnej pielęgnacji, tworząc produkt na miarę przyszłości kosmetologii i medycyny estetycznej. Luksusowa formuła kremu zaprojektowana została z myślą o delikatnej skórze okolic oczu, która bardziej niż inne partie narażona jest na czynniki starzeniowe.
#1
Swoje spektakularne efekty napinające zawdzięcza bioaktywnemu tetrapeptydowi Eyeseryl®, który aktywuje fibroblasty do namnażania składników tkanki łącznej.
#2
Liftonin®-XPress wygładza skórę wokół oczu o 74% w ciągu jednej godziny, redukując głębokość zmarszczek.
#3
Mineralny koktajl krzemu organicznego, kofeiny, witaminy PP oraz witaminy C pobudza mikrocyrkulację limfatyczną, hamuje wyciek z kapilar i minimalizuje akumulację pigmentu pod obszarem oka. Następuje błyskawiczne rozjaśnienie cieni i redukcja obrzęków.
#4
Preparat w swoim składzie zawiera również Pepha®-Tight, który działając jako przekaźnik komórkowy usprawnia transport substancji odżywczych. Delikatna i topniejąca formuła otula skórę okolic oczu [wraz z powiekami] usuwając oznaki zmęczenia i stresu.

Rekomendowany do codziennej, samodzielnej terapii lub po zabiegach medycyny estetycznej w celu przedłużenia efektów mezoterapii i wypełniaczy stosowanych na okolice oczu. Bezpieczny dla osób o skórze nadwrażliwej i alergicznej.

Usta

Skóra ust podobnie do skóry okolic oczu jest cienka i delikatna. Charakteryzuje się znikomą ilością gruczołów łojowych, dlatego nie posiada możliwości naturalnego nawilżania oraz szybciej poddaje się procesom starzenia. Muśnij kontur i skórę ust Intense Eye Cream by stały się pełniejsze, gładkie i nawilżone. Efekty zauważysz ekspresowo!

Rytuał pielęgnacyjny

Intense Eye Cream aplikuj opuszkiem palca serdecznego, ruchami wklepującymi. Ruch wykonuj pod okiem od zewnętrznego kącika do wewnętrznego, a następnie na łuku brwiowym od wewnętrznego kącika do zewnętrznego. Krem zaaplikuj także na ruchomą powiekę. Pamiętaj o zachowaniu odstępu pomiędzy liniami rzęs, by produkt nie przedostał się bezpośrednio do oczu. Intense Eye Cream najlepiej przechowuj w lodówce. Schłodzony nie tylko dobrze rozbudzi, ale wraz z koktajlem substancji w nim zawartych będzie podwójnie walczył z opuchlizną pod oczami.

Kliknij, by mieć Intense Eye Cream na wyciągnięcie dłoni.