Therapy Cream 9 października 2020 – Kategoria: Essente

Therapy Cream to nocny stymulator odnowy tkankowej, skupiony na silnej przebudowie i remodelingu skóry. Oparty o wysokostężony koktajl substancji oraz najbardziej ekscytujące zjawisko jakie do tej pory zostało zastosowane w kosmetologii – korneoterapię. Zapewnia ciągłą, całonocną i kontrolowaną dyfuzję alfahydroksykwasów z przyłączoną witaminą C, adaptogenami, pofragmentowanym kwasem hialuronowym i inteligentnym wzmacniaczem kolagenu, który równoważy proces rozkładu i odbudowy struktur skórnych. Wynikiem tego zjawiska są niebywałe rezultaty w terapii rozjaśniającej, oczyszczającej-przeciwtrądzikowej, wygładzającej-anti-aging.

Oczekuj

► wyrównania kolorytu i rozjaśnienia przebarwień [posłonecznych,pozapalnych,hormonalnych]

► zahamowania procesów starzenia, wygładzenia bruzd i zmarszczek, silnego ujędrnienia

► oczyszczenia, ograniczenia wytwarzania sebum, redukcji zmian trądzikowych i blizn

► podwyższenia poziomu glikozaminoglikonów odpowiedzialnych za prawidłowe nawilżenie

Therapy Cream jest pierwszym kremem eksfoliującym o tak wysokiej klasie skuteczności, który można stosować całorocznie [na noc].

Technologia

Essenté z dumą patentuje najlepsze technologie, tworząc przełom w terapeutycznej pielęgnacji skóry. Niesamowita synergia korneoterapii, biostymulacji i nośników lamellarnych nie jest dostępna nigdzie indziej. Tworzymy produkty „szyte na miarę”, kreujemy nowe koncepcje i wyznaczamy trendy na rynku w realnym rozwiązywaniu problemów skóry.
Essenté to pionier, innowacja, geniusz.
Skomplikowane formuły kosmeceutyków Essenté wymagają staranności w produkcji. Ręcznie wytwarzane, w małych seriach jako świeże produkty laboratoryjne stanowią gwarancję maksymalnej skuteczności.

Rytuał pielęgnacyjny

Na oczyszczoną emulsją AHA Cleanser skórę twarzy aplikuj Therapy Cream codziennie na noc, a w przypadku skóry bardzo wrażliwej co 2 dni. Kremu nie nakładaj na wilgotną skórę, w okolicach oczu i na otwarte rany. Na dzień zastosuj ochronę przeciwsłoneczną Essente – Terapeutyczny Day Cream SPF30 lub Lamellarny Day Cream SPF50